Chusty

W pierwszych miesiącach życia dziecka szczególnie ważny jest zmysł dotyku, fizyczna bliskość mamy i malucha, która pozwala budować silną więź.

Chusty Haltex

Chusty do noszenia dzieci zostały stworzone z myślą o rodzicach, dla których ważne jest bezpieczeństwo oraz zdrowy rozwój dziecka. Maluszek noszony blisko ciała czuje się bezpiecznie i może obserwować świat z perspektywy rodzica. Chusty są wygodne zarówno dla dziecka jak i mamy, odciążają kręgosłup i „uwalniają” ręce. Dzięki szerokiej ofercie osłonek oraz kurtek dla mamy i malucha noszonego w chuście, można wygodnie wyjść na spacer czy zakupy bez obawy o utrudnienia, jakie mogą sprawiać wózki dziecięce (schody, bariery komunikacyjne, nieprzystosowane przestrzenie). Chusty pozwalają wygodnie i bezpiecznie nosić dziecko blisko ciała.

W ofercie chusty tkane wykonane w 100 % z bawełny oraz elastyczne z dodatkiem elastanu 3,5 %. Do każdej chusty dołączyliśmy instrukcję wiązania, która ułatwi znalezienie najwygodniejszego sposobu noszenia dziecka. Bogata paleta kolorów i rodzajów chust pozwoli dopasować najwygodniejszy model dla tandemu rodzic-dziecko.